Veikals tika atvērts 2011. gada rudenī. No sākuma radošajai un enerģiskajai Save24.lv komandai bija ambiciozs mērķis kļūt par vienu no populārākajiem higiēnas un kosmētikas e-veikaliem Lietuvā.

Nepārtraukti uzlabojumi un lielas pūles ir palīdzējuši mums sasniegt to, kas mēs esam tagad. Mēs piedāvājam plašu higiēnas, kosmētikas un parfimērijas produktu klāstu par izdevīgām cenām. Šeit atradīsiet produktus no pasaules slaveniem zīmoliem (Gilette, Loreal, Max Factor, Maybelline, Armani, Lacoste, Dolce & Gabbana, Versace, Bvlgari, Hugo Boss, Mexx, Gucci u.c.). 

Kāpēc iepirkties Save24.lv?

Mēs cenšamies būt ekskluzīvi ar augstas kvalitātes precēm, zemām cenām un elastīgu atlaižu sistēmu. Katrs klients mums ir svarīgs, tāpēc mēs koncentrējamies uz operatīvumu un apkalpošanas kvalitāti. 

Save24.lv misija - apmierināt visas klientu vajadzības, meklēt ilgtermiņa attiecības, piedāvāt tikai kvalitatīvus produktus. Vīzija - kļūt par vienu no iecienītākajiem tiešsaistes veikaliem Latvijā, balstīt savu darbību uz cieņu, uzticēšanos un godīgu darbu..

Save24.lv komanda aicina ietaupīt kopā!

Informācija par uzņēmumu:

Uzņēmuma nosaukums: MB "Savelita"
Uzņēmuma kods: 303275563
PVN maksātāja numurs: LT100008471516
Uzņēmuma adrese: P. Armino g. 79, Marijampole, Lietuva
Bankas konta nr.: AB "SwedBank" LT677300010138742800