Darba ierīces profesionāļiem

lapā
Rādīt 1 - 36 of 100 vienības
Rādīt 1 - 36 of 100 vienības

Profesionāli matu taisnotāji un veidotāji – svarīga, nevainojamu darba rezultātu sastāvdaļa. Save24 esošajā katalogā pieejama profesionāla tehnika par pieejamu cenu. Rūpīgi atlasītajā piedāvājumā jūs atradīsiet profesionālus matu taisnotājus, formēšanas un veidošanas rīkus, matu griešanas mašīnas un fēnus. Izvēlieties piemērotākās ierīces darbam jau tagad. 

Ergonomiskas un darbam salonā piemērotas ierīces

Vēlaties atjaunot vai papildināt savu darba rīku klāstu? Izvēleties pavisam noteikti nevajadzētu būt sarežīgīti! Save24 produktu katalogā atradīsiet zināmas un profesionāļu iecienītas preču zīmes. Starp tām: L‘Oreal matu taisnotāji un Fox matu griešanas mašīnas, fēni un veidotāji. Strādāt ar profesionāļiem piemērotām, ergonomiskām un pievilcīgām ierīcēm – vieni prieki. Zemāk redzēsiet vairākas Fox ierīču priekšrocības, kas darbu padarīs vēl patīkamāku. 

  • Fox matu taisnotāji ir ar keramiskajām vai spoguļtitāna plāksnēm, kas palīdz pasargāt matus no bojājumiem, nodrošina vienmērīgu slīdēšanu un lielisku rezultātu.

  • Fox matu fēni, kā arī taisnotāji ir ar temperatūras regulēšanas, kā arī ar automātisko izslēgšanās funkciju.

  • Sfēras profesionāļus priecē arī īpaši darbam salonos piemērotais dizains: garš, līdz pat 3 m vads, kurš griežas 360 grādu lenķī un nesapinās.

  • Vienkārša pārvalde ar vienu roku – vēl viena Fox ierīču priekšrocība, kas ļauj efektīvi strādāt un izbaudīt lieliskus rezultātus. 

Save24 katalogā īpašas ierīces, kas izveidotas profesionāļiem – par pievilcīgām cenām. Tāpēc iegādāties internetā – ne tikai prātīgāk, bet arī lētāk.

Ierīces izvēles īpatnības

Grūti izvēlēties darbam piemērotākās ierīces? Zemāk atradīsiet vairākus noderīgus padomus, kas palīdzēs izlemt, kādu taisnotāju, veidotāju, fēnu vai matu griešanas mašīnu izvēlēties. 

  • Ierīces jauda un funkcijas. Šis ir viens no galvenajiem kritērijiem, kas jāņem vērā izvēloties matu veidošanas ierīces. Strādājot ar dažādu tipu matiem, optimālākā izvēle ir fēns ar regulējamu temperatūru un jaudas regulēšanas iespēju. Analoģisks noteikums ir spēkā, ja izvēlaties matu taisnotājus. Regulējama temperatūra un jauda ļauj izmantot ierīci ar dažāda tipa matiem, nebojājot tos. 

  • Ierīces komplektācija. Izvēloties fēnu, komplektācija un tā piederumi – īpaši svarīgs aspekts. Galu galā šī ierīce paredzēta ne tikai matu žāvēšanai, bet arī modelēšanai, formēšanai, izlīdzināšanai vai pat taisnošanai. Papildu uzgaļi ļauj maksimāli izmantot ierīces iespējas un plaši izmantot ikdienas darbos. 

  • Ierīces krāsa. Lai gan šī daļa ir vairāk estētiska, nekā praktiska, tomēr vēlamies saglabāt darba vietas vienmērību arī interjera jautājumos. Vai tas būtu funkcionāls matu taisnotājs, fēns, darboties ar ierīcēm no vienas kolekcijas - viena bauda.

Meklējiet tādas ierīces, kuras darbu padarītu ne tikai efektīvāku, bet arī patīkamāku. Uz visiem jūsu jautājumiem gatava palīdzēt ir Save24 komanda, kā arī palīdzēs jums izvēlēties labākās matu ieveidošanas ierīces, atbilstoši jūsu vajadzībām. Matu griešanas mašīnas, fēni un taisnotāji Save24 – lētāk, ātrāk un ērtāk.

Jā, visas ierīces, kuras darbojas uz karstā gaisa pamata ir ar vismaz 2 temperatūras regulēšanas režīmiem.

Matu griešanas mašīnas izvēle ir atkarīga no tā vai šo ierīci izmantosiet mājās vai salonā, darbam ar klientiem. 

Ja mašīnīti izvēlaties izmantošanai mājās, novērtējiet matu tipu un biezumu. Bieziem matiem nepieciešama griešanas mašīna var vairākiem garuma iestatījumiem. Noder arī ūdens noturīgs korpuss – šādu mašīnīti ir vieglāk kopt.

Ja matu griešanas mašīna ir nepieciešama profesionālai izmantošanai, pievērsiet uzmanību ierīces motoram, akumulatora īpašībām. Svarīga ne tikai apkope, bet arī jaudīgs motors, kā arī ātra uzlāde.

Save24 piedāvājumā ir profesionāļiem domātās FOX matu griešanas mašīnas ar litija baterijām, kas ļauj nepārtraukti strādāt no 45 līdz 90 minūtēm. Izvēlieties piemērotāko par pievilcīgāko cenu.

Speciālistiem, kas ik dienu saskaras ar dažādu tipu matiem, ieteicams izvēlēties fēnu, kuram ir temperatūras regulēšanas funkcija, jo dažādu tipu matiem nepieciešama atšķirīga temperatūra. Tā pat, pievērsiet uzmanību fēna komplektācijai un ergonomikai. Svarīgi, lai ierīce ir ne tikai funkcionāla, bet arī ērta ikdienas lietošanā. Save24 piedāvājumā atradīsiet īpašus, skaistumkopšanas speciālistiem piemērotus FOX zīmola fēnus par pievilcīgu cenu.