Izsmidzināms sprejs ķermenim

lapā
Rādīt 1 - 36 of 51 vienības
Rādīt 1 - 36 of 51 vienības

Vai vēlaties, lai pēc katras vannas vai dušas jūsu ķermeni ieskauj maigs un patīkams aromāts? Vai varbūt vēlaties atsvaidzināt ādu karstās vasaras dienās vai piešķirt tai papildu mitrumu, ja daudz laika pavadāt sausās telpās? Ja jūs atpazīstat sevi šajās situācijās, ķermeņa sprejam šodien vajadzētu parādīties jūsu vannas istabā uz kosmētikas galdiņa vai rokassomā. Ķermeņa sprejs var palutināt jūsu ādu pat vairākas reizes dienā neatkarīgi no tā, kur atrodaties: darbā, sporta zālē vai atrodoties ceļā. Tas dos patīkamu un neuzkrītošu aromātu, kas ilgs vairākas stundas. Un tad ... ar niecīgiem ķermeņa spreja pilieniem jūs atkal un atkal varēsiet atdzīvināt un iesmaržot ādu.

Atsvaidzinošs ķermeņa sprejs

Ādu atjaunojošs ķermeņa sprejs, tāpat kā mitrinošs ķermeņa sprejs, ir lieliska izvēle karstās dienās, pēc sauļošanās vai vienkārši relaksējot ķermeni un prātu. Ja ir grūti izvēlēties, kurš atsvaidzinošais ķermeņa sprejs jums derētu vislabāk, iesakām meklēt alvejas vai citus augu ekstraktus, rožu ūdeni, kofeīnu un dažādus vitamīnus, jo šie komponenti nomierina, mitrina un atdzīvina ādu.

Ķermeņa sprejs ar smaržu aromātu

Parfimēts ķermeņa sprejs ir kā alternatīva smaržām vai smaržūdenim, kas ļauj visu dienu sajust savu iecienītāko smaržu uz ķermeņa. Šis ķermeņa sprejs palīdz uzlabot smaržu aromātu un patīkami atdzīvina un mitrina ādu vienmēr, kad jūtat vajadzību. Ķermeņa spreja smarža var būt maiga, eleganta, reibinoša, drosmīga vai patīkami viegla, tāpēc šajā paletē jūs viegli atklāsiet ķermeņa sprejus, kas atgādina jūsu iecienītās smaržu kompozīcijas elpu. Bruno Banani Woman ķermeņa sprejs vai Calvin Klein Euphoria ķermeņa sprejs ir tikai dažas no pieejamajām iespējām. 

Victoria’s Secret ķermeņa sprejs 

Ķermeņa kopšanas līdzekļi Victoria’s Secret izstaro saldu svaigumu, jutekliskumu un seksualitāti, acumirklī sniedzot pozitivitāti un kļūstot par neatņemamu ikdienas skaistumkopšanas rituālu sastāvdaļu. Ķermeņa sprejs Victoria’s Secret lieliski papildina un uzlabo izmantotā Victoria’s Secret ķermeņa krēma, skrubja vai losjona aromātu, bet to var izmantot arī kā atsevišķu produktu ķermeņa un prāta atjaunošanai un laba dienas sākumam. Katru Victoria’s Secret spreju raksturo unikāla smaržu kombinācija, kas apņem ādu ar maigu, nomierinošu vai, gluži pretēji, saldu un apreibinošu aromātu. Victoria’s Secret Mist ir ērts un patīkams veids, kā palutināt ādu, mitrināt, atdzīvināt un smaržot to ar burvīgām smaržām.

Protams. Interese par dabisko kosmētiku pastāvīgi pieaug, tāpēc, ņemot vērā klientu vajadzības, Save24.lv plaukti ir papildināti arī ar dabīgiem ķermeņa sprejiem -  lavandas, rožu vai citu ziedu ūdeni un hidrolātiem.

Ne gluži. Hidrolāts ir unikāls ūdens un ēterisko eļļu sastāvs, kas iegūts, destilējot ēteriskās eļļas. Tāpēc visu ziedu un augu ūdeņi, kas uzkrāj ēteriskās eļļas, piemēram, rožu ūdens vai lavandas ūdens, ir arī hidrolāti. Tomēr ķermeņa spreju var radīt, izmantojot hidrolātu, ziedūdeni, ēteriskās eļļas vai citas sastāvdaļas. Tāpēc hidrolātu var saukt par ķermeņa spreju, bet ne katrs ķermeņa sprejs ir hidrolāts.

Jā. Save24.lv klāstā atradīsit 50 ml, 75 ml, 80 ml vai 100 ml ķermeņa sprejus, tāpēc, ceļojot ar lidmašīnu, vienmēr varat paņemt līdzi savu iecienīto aromāta produktu, tas neaizņems daudz vietas jūsu rokassomā vai sporta somā.