Lakas

lapā
Rādīt 1 - 36 of 268 vienības
Rādīt 1 - 36 of 268 vienības

Svarīga loma matu ieveidošanas rutīnā ir matu lakai. Tā ne tikai piešķir frizūrai pēdējo akcentu, bet arī nodrošina, ka frizūra izskatīsies pievilcīgi līdz pat vakaram. Neskatoties uz to, dažreiz matu laka tiek nepelnīti nostumta aizmirstībā, domājot, ka tā rada nedabisku izskatu un padara matus smagnējus. Tomēr mūsdienu līdzekļi ir izstrādāti, lai apmierinātu pat visprasīgākās vajadzības. Izveidota, izmantojot mūsdienīgus principus, matu laka ne tikai nostiprina, bet arī baro matus, nodrošinot papildu apjomu un elastību bez salipšanas un deformācijas.
Spīdumu piešķiroša matu laka, matu laka matu saknēm, sausa matu laka, matu laka ar sāli, matu laka ar zīdu, bez - aerosola matu laka - visi šie līdzekļi ne tikai atvieglo matu kopšanas rutīnu, bet arī piešķir iespēju palūkoties uz matu laku no jauna. Spīdums, neparasts kuplums, iespaidīgs apjoms var būt pareizi izvēlētas matu lakas nopelns. Mums ir plašs ierasto, plaša spektra fiksācijas un kopjošo matu laku klāsts, kas bagātinātas ar dabīgiem ekstraktiem. Savaldiet savus biezos un nepaklausīgos matus ar spēcīgu un īpaši stipru matu laku. Paceliet plānos, bez apjoma esošos matus no saknēm ar laku, kas īpaši paredzēta, lai paceltu matu saknes un visas dienas garumā baudiet kuplu frizūru. Tos, kas īpaši rūpējas par matiem, sajūsminās matu laka ar zīda proteīnu vai matu laka ar eļļu, un svētku izskats nepaliks nepamanīts, izmantojot spīdumu piešķirošu matu laku.
Matu laka var izdarīt to, ko citi ierastie matu kopšanas līdzekļi nespēj. Tāpēc izvēlieties savu iecienīto matu laku pie mums. Revlon Professional, Loreal Professionnel, Schwarzkopf, Wella, Goldwell - slavenākie zīmoli, populārākās un ekskluzīvākās matu lakas pie mums internetā.