Nagu lakas

lapā
Rādīt 1 - 36 of 315 vienības
Rādīt 1 - 36 of 315 vienības

Skaisti sakoptas rokas un nagi, izgrezno katru sievieti. Lai gan izvēlēties nagu lakas toni var būt īsts izaicinājums, tieši tas var kļūt par spilgtāko Jūsu izskata akcentu. Nav svarīgi vai krāsu kombinēsiet pie apģērba, gadalaika, svētkiem vai noskaņojuma, Save24 piedāvājumā atradīsiet īpaši plašu toņu piedāvājumu un dažādus nagu laku tipus: parastas nagu lakas, gēla vai pat nagus stiprinošās lakas. Lai nagu laka nelobītos, nezaudētu spīdumu un krāsu, svarīgi izvēlēties jums piemērotāko līdzekli. 

Parastās nagu lakas

Ja jūsu nagi dabiski ir spēcīgi un veseli, Jums var pietikt ar parastu nagu laku. To ir vienkārši uzklāt un noņemt – pietiek tikai ar speciālu nagu lakas noņēmēju. Nagu lakas toni varēsiet mainīt katru nedēļu un nevajadzēs plānot vizīti pie nagu kopšanas speciālistiem. Protams, lai šī laka pēc iespējas saglabātos svaiga, neaizmirstiet izmantot nagu lakas bāzi, savukārt virsējam slānim izmantot caurspīdīgu nagu laku. Tā pasargāsiet manikīru no drupšanas vai krāsas izbalēšanas, varēsiet vienmērīgi un vienkārši noklāt nagu, sniedzot profesionālu spīdumu. Izvēloties nagu laku, pievērsiet uzmanību otiņas izmēram – jo lielāka otiņa, jo ātrāk iespējams noklāt nagus ar laku. Izvēloties tievāku otiņu, varēsiet paeksperimentēt ar nagu mākslu.

Ilgnoturīgais nagu gēls

Ja vēlaties, lai nagu laka noturētos ilgāk par nedēļu, ieteicams izvēlēties gēla nagu lakas. Gēla nagu lakas izceļas ar ilgnoturīgu pārklājumu un intensīvu pigmentāciju, kas ideāli noturās uz naga atri un vienkārši sacietējot. Gēla lakas noturība ir ap mēnesi. Ar šo līdzekli ir vienkārši strādat, jo tas pats neizžūst – tam nepieciešama speciāla LED vai ultravioleto staru UV lampa. 

Gēla nagu laka ir īpaši parocīga tām, kuru nagi ir vāji, lūzt un šķeļās. Noklājot nagus ar šo laku, tie kļūst spēcīgāki, nelūzt un ir noturīgi pret citām problēmām. Tā pat, šī laka sniedz iespēju uzaudzēt garākus un veselīgākus nagus. Ja nags, nolūzt - nekas traks. Ar gēla laku iespējams “pieaudzēt” nagu, lai visi būtu vienādā garumā. Svarīgi: pirms nagu lakošanas ar gēla laku tie jānoklāj ar bāzi un tikai tad ar pašu laku. Pēc bāzes uzklāšanas, lakojiet nagus izvēlētajā krāsā, nožāvējiet un uzklājiet caurspīdīgo slāni. Pēc šīm darbībām jūsu nagi izskatīsies un būs sakopti tā, itkā to būtu darījis profesionālis. Save24 atradīsiet īpaši plašu gēla nagu laku krāsu izvēli par pievilcīgām cenām. 

Nagus stiprinošā laka 

Save24 piedāvājumā atradīsiet arī īpaši vājiem un lēni augošiem nagiem domātus līdzekļus. Šīs nagu lakas ir piesātinātas ar speciāliem ekstraktiem un minerāliem, tāpēc tās stiprina un baro vājus, lūztošus, plaisājošus nagus. Izmantojot šos līdzekļus, nagi aug garāki, kļūst spēcīgāki un izskatās skaistāki. Nagus stiprinošās lakas varat izmantot arī kā pamata bāzi, lai pasargātu manikīru no lakas lobīšanās. 

Dabisku, pasteļtoņu vai košu neona un spīdīgu krāsu nagu lakas var sniegt izskatam nepieciešamo eleganci vai īpašu odziņu. Izvēlieties no plašā Max Factor, Loreal, Maybelline nagu laku piedāvājuma to, kas jums visvairāk patīk par pievilcīgām cenām. Daiļi nolakoti nagi var kļūt par skaistāko jūsu izskata akcentu!

Jā, Save24 piedāvājumā atradīsiet gan nagu lakas, gan to komplektus. Izvēlieties to, kas iepaticies par pievilcīgām cenām internetā.

Jā, pieejamas arī nagu augšanai domātas nagu lakas. Šīs lakas visbiežāk ir caurspīdīgas un piesātinātas ar nepieciešamajiem minerāliem, tāpēc nagi aug ne tikai ātrāk, bet arī kļūst spēcīgāki, mazāk šķeļas un lūzt. Piedāvājumā atradīsiet Rimmel, Sally Hansen un Silcare produktus nagu stiprināšanai par mazāku cenu.

Piedāvājumā bez gēla lakām pieejami arī nagu mākslai domātā folija ar spoguļefektu, kā arī uzlīmes. Ietaupiet iegādājoties šos un citus līdzekļus Save24.