No saules

lapā
Rādīt 1 - 36 of 195 vienības
Rādīt 1 - 36 of 195 vienības

Mēs visi sapņojam par skaistu, vienmērīgu iedegumu visa gada garumā. Vieni steidzas izbaudīt pirmos saules starus, citi izvēlas solāriju. Abos gadījumos mēs bieži pārcenšamies guļot pludmalē vai neaprēķinot sauļošanās laiku. Tāpēc sauļošanai vajadzētu būt mērenai un drošai, jo saules stari ir ne tikai patīkami, bet arī kaitīgi. Šim nolūkam tiek izmantoti dažādi sauļošanās krēmi, losjoni, aerosoli. Vairumā gadījumu tie ne tikai aizsargā, bet arī mitrina vai pat veicina iedegumu!
Tiem, kuriem nav laika un iespēju atpūsties guļot pludmalē vai tie, kuri izvairās no saules, bet kuri vēlas iegūt skaistu iedegumu, mēs iesakām izmēģināt pašiedeguma losjonus, putas un aerosolus. Šie līdzekļi ne tikai nodrošina nevainojamu ādas toni, bet arī rūpējas par ķermeņa ādu. Šeit atradīsiet Clinique, Dermacol, Piz Buin, Clarins, Artdeco, Sally Hansen produktus, kas nodrošina perfektu sauļošanās efektu bez saules kaitīgās ietekmes!
Ne mazāk svarīga ir ādas kopšana pēc sauļošanās, kad nepieciešams nomierināt, mitrināt un atsvaidzināt iedegušo ādu. Šo līdzekļu izmantošana novērš ādas lobīšanos. Ķermeņa losjoni, aerosoli pēc sauļošanās ir nepieciešams līdzeklis ikvienam, kurš vēlas, lai iedegums saglabātos ilgāk.
Mēs piedāvājam kombinēt aizsardzību nu saules ar skaistu bronzas krāsas iedegumu izmantojot Piz Buin, Malibu Bioderma, Nivea, Eucerin, Elizabeth Arden aizsargājošos iedegumu veicinošos sauļošanās līdzekļus -krēmus, losjonus, aerosolus, lūpu balzamus. Baudiet saules starus un bronzas iedegumu, nebaidoties no dehidratācijas vai kaitīgiem UV stariem.