Parfimēti spreji matiem

Rādīt 1 - 22 of 22 vienības
Rādīt 1 - 22 of 22 vienības

Mēs parasti uzklājam smaržas kaklam, plaukstas locītavām, elkoņiem, krūtīm vai vienkārši izsmidzinām tās gaisā un iekļūstam smaržu mākonī. Smaržas ir svarīga mūsu tēla sastāvdaļa. Tās paaugstina garastāvokli, liek mums pašpārliecināti justies, piešķir pievilcību.

Smaržas mēs lietojam katru dienu un īpašos gadījumos. Tas ir regulārs dienas rituāls vai īpašs vakara procedūra, lai justu savu iemīļoto aromātu ilgāk. Mēs piedāvājam atklāt jaunu rituālu – parfimētu spreju matiem.  Turpmāk iemīļoto smaržu smarža varēsiet just arī matos.

Parfimēts sprejs matiem ir produkts, kas ļaus jums pēc iespējas ilgāk izbaudīt iecienīto aromātu. Jūsu smarža atspoguļo jūsu personību, tas ir jūsu intīmais un neredzamais aksesuārs, kas paceļ garastāvokli, pamodina iztēli un uzlabo maņas. Aromatizēts sprejs matiem pārklāj galvas ādu un matus ar smaržīgu plīvuru, ko sajutīsiet līdz pat nākošajai matu mazgāšanas reizei. Piešķiriet matiem jaunu vitalitātes plīvuru, jo izteiksmīgais aromāts priecēs ne tikai jūs, bet arī apkārtējos.

Skaisti smaržojoši mati, kas plīvo vējā, būs jauns atklājums Jūsu skaistumkopšanas rutīnā. Piedāvājumā ietilpst ļoti plašs aromatizēto spreju klāsts matiem, no populārākajiem un arī jaunākajiem zīmoliem. Šeit atradīsiet populārākos aromatizētos sprejus matiem no Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace un citiem slaveniem zīmoliem, kurus varēsiet izbaudīt līdz pat nākošajai matu mazgāšanas reizēm.