100BON smaržas

Rādīt 1 - 6 of 6 vienības
Rādīt 1 - 6 of 6 vienības

Zīmols 100BON piedāvā unikālus Made in France izstrādājumus, kas izgatavoti no dabīgām sastāvdaļām un ilgtspējīgas lauksaimniecības par zemāku cenu nekā tirgus. Kompozīcijas, kuru pamatā ir organiskais kviešu spirts, atklāj ziedu aromātus ar citrusaugļu notīm uz koka fona.

Zīmola smaržas nesatur sintētiskas sastāvdaļas vai krāsvielas. Pudele ir 100% atkārtoti uzpildāma, tās vāciņš ir 100% pārstrādājams un pašas smaržas ir 100% pieejamas. Pudeles veidotas aksētiskā dizainā un pēc vienota principa, tās lieliski iederēsies Jūsu aromātu kolekcijā.

100BON apgalvo, ka to klāsts ir 99,91% dabīgs.

Arī Save24.lv virtuālajos plauktos atradīsiet plašu 100BON aromātu klāstu par lieliskām cenām un ar ātru piegādi līdz pat Jūsu namdurvīm.

100BON apzīmē "lielisku smaržu" un 100% "saprātīgu dabu". 100BON Davana & Vanille Bourbon ir augļu un lakricas aromāts. Tas ir īsts gardēdis un spēcīgs prieks ar pārsteidzošām koka un vaniļas aromātiskām notīm. Smarža ir salda un sīrupaina, ar balzamiko un ziedu notīm. Šis daudzpusīgais aromāts ir paredzēts tiem, kas vēlas izteikt savu viedokli.

Kuram gan nepatīk vīģes? Tās smaržo pēc ziediem un augļiem kā šis dabiskais Carvi & Jardin de Figuier no 100BON. Ražots Francijā – tas ir īsts baudījums sajūtām! Maigais vīģu maisījums lieliski sader ar citrona ķimenes, dzeltenajiem mandarīniem, rozēm un balto ciedru. Carvi & Jardin de Figuier smaržas ir elegants un salds maisījums, kas izgatavots no 100% dabīgām sastāvdaļām un augstas kvalitātes denaturēta graudu spirta. Smaržas radītas, izmantojot tikai ēteriskās eļļas no bioloģiskās lauksaimniecības.

Savukārt, 100BON Davana & Vanille Bourbon ir augļu un lakricas aromāts. Tas ir īsts gardēdis un spēcīgs prieks ar pārsteidzošām koka un vaniļas aromātiskām notīm. Smarža ir salda un sīrupaina, ar balzamiko un ziedu notīm.

Baudiet rūpīgi izstrādātus, dabīgus aromātus, kas izcels Jūsu personību un lielisko gaumi ar 100BON!