A-Derma ādas kopšanas līdzekļi

Rādīt 1 - 7 of 7 vienības
Rādīt 1 - 7 of 7 vienības

A-DERMA Dermatological Laboratories, augu dermokosmētikas pionieris, jau vairāk nekā 30 gadus ir izkopis jutīgas ādas kopšanas un barošanas mākslu, pateicoties unikālajai aktīvajai vielai Rhealba® Oat.

Stāsts tapis Francijā!

Viss sākās 20. gadsimta 70. gados, kad Pjērs Fabrass, farmaceits no Kastro, kaislīgs botānikas cienītājs, sāka audzēt auzas — pamestu augu, kas vēl vairāk nekā trīs tūkstošus gadu tika izmantots medicīniskiem nolūkiem. Tas bija sākums plašiem pētījumiem, kas šodien turpinās Francijas dienvidrietumos.

1982. gads

Tiek prezentēts pirmais Auzu produkts: dermatoloģiskais batoniņš A-DERMA. A apzīmē Avoine (auzas) un Derma nozīmē Dermatological. Piedzima augu dermokosmētika. Pētījumi ir virzījušies uz priekšu, un īpaši ir parādījušās specifiskas auzas - baltās Rhealba® auzas, viena no koncentrētākajām nomierinošajām molekulām. Dermatoloģiskās auzas tagad ir sakāmvārds.

1992. gads

No produktu saimēm, kas drīzumā kļūs par klasiku, tiks ieviesti divi SOS produkti: Epitheliale un Dermalibour. 1994. gadā parādījās Exomega - ādas kopšanas līdzeklis ādai ar noslieci uz atopiju.

2009. gads

Jauns lēciens uz priekšu, atklājot Rhealba® auzu augus, Rhealba® auzu kvintesenci, ar vēl koncentrētākām aktīvajām vielām, kas atjauno līdzsvaru, nomierina un atjauno.

2012. gads

Produkta saglabāšana bija aiz inovācijām, kuru rezultātā tika izstrādāta sterila kosmētika Exomega DEFI, izmantojot procesu, kas novērš visus konservantus un piesārņojuma risku, lai nodrošinātu maksimālu aprūpi visneaizsargātākajai ādai.

2015. gads

Iepazīstinā ar Epitheliale AH DUO, pirmo īpaši atjaunojošo ādas kopšanas līdzekli pret pigmenta plankumiem.

A-DERMA ir pirmais dermokosmētikas zīmols, kas izmanto Rhealba® Oat, dabīgu augu izcelsmes aktīvo sastāvdaļu, kas nomierina kairinātu un bojātu ādu un aizsargā trauslo, kā arī maigo ādu. Rhealba® auzas ir atlasītas pateicoties to specifiskām īpašībām: nomierina, mazina kairinājumu un ļoti labi uzsūcas ādā.