Adrienne Vittadini smaržas vīriešiem un sievietēm

Rādīt 1 - 2 of 2 vienības
Rādīt 1 - 2 of 2 vienības

Neformāls, mūžīgs stils

1979. gadā Adrienne Vittadini iepazīstināja ar savu dzīvesstila zīmolu. Eiropas mantojuma un amerikāņu jūtīguma Adrienne Vittadini zīmols jau sen ir sinonīms mūsdienu dizainam.

1979. gadā - Adrienne Vittadini apraksta savu kolekciju ar Eiropas iedvesmotu dizainu.

1980. gadi. - Adrienne Vittadini Beverli Hilse atver savu pirmo veikalu. Adrienne ir atzīta par viņas ekskluzīvajiem trikotāžas izstrādājumiem un tiek saukta par "trikotāžas karalieni".

1990. gadi. Adrienne Vittadini izvēršas dzīvesveida biznesā, pastāvīgi paplašinot savas kategorijas.

Mūsdienās Adrienne Vittadini zīmolu veikalos visā valstī var iegādāties rokassomas, vannas un ķermeņa preces, aksesuāri, naktsveļa, mājas dekori, smaržas, apavi, brilles, aktīvās atpūtas apģērbi, virsdrēbes, aukstā laika aksesuāri, vīriešu apģērbi.

Adrienne Vittadini ir modes zīmols, kas pārstāv modernu izsmalcinātību, eleganci un vieglumu. To 1979. gadā dibināja ungāru izcelsmes amerikāņu dizainere ar tādu pašu vārdu, kura izgudroja apakšveļu kā modernu, sievišķīgu un juteklisku ģērbšanās veidu. Viņas darbu iedvesmoja ceļojumi, māksla un popkultūra. Viņas mode ir paredzēta pašpārliecinātām un garīgām sievietēm, kurām patīk mūžīgs dizains. "Ja dizains ir patiesi elegants, klasisks un tīrs, tas tāds paliks mūžīgi," Adrienne Vittadini moto. Šodien zīmols turpina piedāvāt spilgtas krāsas un bagātīgas tekstūras apakšveļu ar negaidītām detaļām, tostarp aksesuārus, kas vēl vairāk uzlabo zīmola estētiku.

1994. gadā viņa kopā ar Elizabeti Ardenu izlaida savu pirmo sieviešu aromātu ar nosaukumu AV.

Dizaineres Adrienne Vittadini smaržu bāzē ir 6 smaržas. Agrākais izdevums tika izveidots 1994. gadā, bet jaunākais 2013. gadā. Adrienne Vittadini smaržas tika radītas sadarbībā ar parfimēri Anniju Buzantian un Firmenich.Amerikāņu apģērbu kompānija Adrienne Vittadini, kuru 1979. gadā dibināja sieviete ar tādu pašu vārdu. Viņa ir kļuvusi populāra, radot greznus sieviešu apģērbus, kuros mūžība ir sajaukta ar modernu eleganci. 1994. gadā uzņēmums kopā ar Elizabeti Ardenu radīja pirmās smaržas un tajā gadā ražoja sešus sieviešu aromātus. Katrs apburošais aromāts ir maigs, sievišķīgs un noturīgs.