Agua de Sevilla smaržas vīriešiem un sievietēm

Rādīt 1 - 5 of 5 vienības
Rādīt 1 - 5 of 5 vienības

Smarža ir atmiņas sajūta. Tikai atkal uztverot smaržu, mēs varam pamodināt cilvēkus, vietas un mirkļus.

“Mūsu smaržas ne tikai saglabā pilsētas aromātu, bet arī tver jaunākās vēstures mirkļus, un apelsīnu ziedi ir galvenais varonis, kas aptver Seviļas vispārējās izstādes katra stūra atmosfēru. Ūdens no šiem gredzeniem tika izsmidzināts no lielām lapenēm, kas vainagoja ēku infrastruktūru. Ne tikai lai mazinātu karsto atmosfēru, bet arī iemūžinātu mirkli. Zīmols, kas joprojām ir ļoti svarīgs katra cilvēka dzīvē.

Izsmalcinātajai stikla pudelei ir arī sava vēsture un iedvesma no pilsētas, kas godina La Cartuja vecās keramikas fabrikas skursteņus. Vēl viens pilsētas zīmogs, kuru neviens nekad neaizmirsīs.

Agua de Sevilla apelsīnu zieds ir unikāls ar to, ka tas nāk no rūgtā apelsīna koka, kas klāj Seviljas ielas un tās apkārtni. Pastaigājoties pa pilsētu, jūs varat saskaitīt vairāk nekā 40 000 rūgto apelsīnu koku. Tas ir kaut kas unikāls pasaulē, kas mums ir ļoti paveicies.

Mūsu smaržu radīšana sākas ar apelsīnu ziedu savākšanu un sijāšanu, meistarības procesu un 100% spānismu. Gredzeni ir ļoti smalki. Lai ziedi paliktu neskarti un mēs nezaudētu to labākās īpašības un būtību, mēs izturamies pret ziediem ļoti rūpīgi. Tās tiek salīdzinātas ar tādu pašu aromātu kā šķidrais zelts, kas mums ir Spānijā, olīvas. Pēc mazgāšanas gredzeni tiek savākti auduma maisiņos, lai pārtrauktu amatnieku destilācijas procesu, ko izraisa augstā temperatūra, kad pilsēta cieš no Andalūzijas saules karstuma. Tad, tiklīdz izvēlētie ziedi izies cauri sietiņam, tas kļūs par mūžīgu pavasari, ko mēs visi baudīsim modernā smaržu pudelītē...

Var teikt, ka Sevilja smaržo pēc savām ielām, kurās ir daudz apelsīnu koku, bet pavasarī pēc svaigas apelsīnu ziedu smaržas. Smaržo pēc Marijas Luisas parka, tā strūklakām, kas pārplūst ar ūdeni, Andalūzijas žēlastības, dzejas un tās dzejniekiem, skaistām gleznām, Santakrusas apkārtnes, Triānas... Sevilja smaržo pēc tās arhitektūras, Gvadalkiviras upes, albero un priecīgām ballītēm. .

Taču vispirms var teikt, ka Sevilja smaržo pēc Agua de Sevilla smaržām, aromāta, kas atmiņā palicis kā lielisks ceļojums, kā sajūtu leģenda. Gluži kā Seviļas gabaliņš, ko vari paturēt savās mājās. Šī ir Sevilja, kurā iemīlēsies visi apkārtējie, vienmēr atcerēsies mūžīgā pavasara smaržas ...