Al Harmain smaržas

lapā
Rādīt 1 - 36 of 69 vienības
Rādīt 1 - 36 of 69 vienības

Al Haramain ir viens no parfimērijas vadošajiem zīmoliem kopš 1970. gada. Zīmola misija ir darīt darbu no visas sirds, ar mīlestību un kaislību, vienmēr izzinot un pielietojot jaunākos trendus, lai apmierinātu mūsdienu patērētāju vēlmes. Al Harmain iekarojis aromātu cienītāju sirds visā pasaulē.

Al Haramain zīmols atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos un ražo tradicionālus arābu aromātus dažādās formās un koncentrācijās: atar, mājas aromātus, vīrakus.

Al Haramain Perfumes smaržu bāzē ir 244 smaržas. Al Haramain Smaržas ir jauns aromātu zīmols. Senākais izdevums tika izveidots 2012. gadā, bet jaunākais - 2019. Al Haramain Perfumes aromāti ražoti sadarbībā ar parfimēriem Francisco Carbonnel un Christian Carbonnel.

Parfimērijas uzņēmums joprojām ražo augstas koncentrācijas ēteriskās eļļas (smaržas) gan vīriešiem, gan sievietēm. Uzņēmuma darbiniekiem ir unikāla pieeja saražotajiem produktiem. Viņi uzskata, ka ēteriskās eļļas un smaržas ir šķidrais zelts, kas iepildīts luksusa traukos. Izgatavotās aromātiskās kompozīcijas izceļas ar oriģinalitāti, ekoloģiju un izcilu kvalitāti. Smaržu ražošanā tiek izmantotas tikai dabīgas sastāvdaļas: ziedu un zāļu ekstrakti un dabiskās eļļas.

Sākumā mērķis bija ražot produktus vietējai aristokrātijai, taču uzņēmuma produkti izrādījās nepieciešami visos arābu austrumos, jo saražotās smaržas atšķiras pēc kvalitātes un individualitātes. Pēc dažiem gadiem uzņēmuma produkti guva panākumus ne tikai Austrumu valstīs, bet arī ienāca Eiropas un pasaules tirgos. Al Haramain Parfumes misija ir būt līderim smaržu un kosmētikas ražošanā, nodrošināt visaugstākās kvalitātes produktus. Šobrīd produkti ir populāri arī Eiropā, Āzijā un ASV, kā arī Austrumos. Al Haramain Perfumes firmas veikali izvietoti lielākajos lielveikalos Londonā, Parīzē, Berlīnē, Ņujorkā un citur. Saistībā ar pieaugošo pieprasījumu pēc produktiem uzņēmums ir spiests paplašināt ražošanu Apvienotajos Arābu Emirātos. Al Haramain Perfumes šobrīd ir viens no lielākajiem kosmētikas ražotājiem Centrālajā un Austrumeiropā.

Al Harmain zīmols piedāvā dažādas smaržu līnijas – iecienītos parfimērijas ūdeņus Al Harmain L'Aventure, Al Harmain Amber Oud, Al Harmain Amber Tobacco unAl Harmain  Amber Gold, kas izcels Jūsu tēlu, ieskaujot noslēpumainā plīvurā gan ikdienā, gan īpašos notikumos.

Al Harmain Dehnal Oudh aromāti, kas atveras lēni un pamatīgi, iesaiņoti tikpat skaistās pudelēs un pavisam noteikti kļūs par Jūsu individualitātes izpausmi.

Al Harmain Bukhoor – bagātīgi, dūmakaini toņi, kas radīti pēc labākajām arābu parfimērijas tradīcijām. Vīraks ar agarkoka sveķu smaržu. Siltas, nomierinošas.

Al Harmain Premium & Prestige - intensīvās luksusa klases eļļas, kas radītas, izmantojot labākās Arābu parfimērijas tradīcijas, padarot tās karaliskas un nemainīgi iecienītas.