Alaia smaržas

Rādīt 1 - 5 of 5 vienības
Rādīt 1 - 5 of 5 vienības

Azzedine Alaïa  bija Tunisijas modes mākslinieks un apavu dizainers, īpaši veiksmīgs sākumā astoņdesmitajos gados.

Alaïa dzimis Tunisā, Tunisijā, 1940. gada 26. februārī. Viņa vecāki bija kviešu audzētāji, bet viņa krāšņā dvīņu māsa Hafida iedvesmoja viņa mīlestību pret modi. Mātes draugs francūzis Pineau kundze baroja Alaïa instinktīvo radošumu ar Vogue kopijām. Viņš meloja par savu vecumu, lai iestātos Tunisas Tēlotājmākslas institūtā, Tunisas vietējā tēlotājmākslas skolā, kur ieguva vērtīgu ieskatu cilvēka veidolā un sāka studēt tēlniecību. Viņš kopā ar māsu strādāja par šuvēju, lai apmaksātu skolas piederumus.

Pēc absolvēšanas Alaja sāka strādāt par šuvēja palīgu. Drīz viņš sāka ģērbt privātos klientus, un 1957. gadā pārcēlās uz Parīzi, lai strādātu modes dizainā.

Parīzē viņš sāka strādāt pie Christian Dior par špīleri, bet pēc piecām dienām viņam nācās aiziet, jo sākās Alžīrijas karš, drīz vien pārcēlās strādāt uz Gaja Laroča divām sezonām, pēc tam pie Tjerī Muglera līdz viņš atvēra savu pirmo ateljē savā mazajā rue de Bellechasse dzīvoklī septiņdesmito gadu beigās. Viņš izjauca vecos apģērbus, kurus bija izstrādājuši Madlēna Vioneta un Kristobals Balenciaga, lai izpētītu, kā tie tika izgatavoti, un pēc tam atkal salika tos kopā. Tieši šajā mazajā ateljē gandrīz 20 gadus viņš privāti ģērbās pasaules reaktīvo lidmašīnu komplekta dalībniekus, sākot no Marijas Helēnas de Rotšildas līdz Luīzei de Vilmorinai (kura kļūs par tuvu draugu) līdz Grētai Garbo, kura agrāk ieradās viņas inkognito režīmā. armatūra.

Save24.lv virtuālajos plauktos atradīsiet plašu Alaia aromātu klāstu gan sievietēm, gan vīriešiem, kas pārsteidz ar izteiksmīgiem akordu duetiem un elegantām, askētiskām pudelītēm.

Augstās modes dizaineris Azzedine Alaia radīja savu pirmo aromātu Alaia 2015. gadā, kurā mākslinieks atspoguļoja savas bērnības atmiņas no Tunisijas. Tajā atspoguļoti karstā un aukstā kontrasti un patiesi austrumnieciskas notis. Alaia Alaia Eau de Parfum Blanche ir šī aromāta uzlabotā versija, kas radīta, iedvesmojoties no dizainera ceļojuma uz Alhambras cietoksni Spānijā.

Maigs, smalks, juteklīgs sieviešu parfimērijas ūdens Alaia Nude iekaros sirdi tiklīdz Jūs iepazīsieties ar šo pasakaino aromātu. Mirklī, kad vēlaties atmest pie malas visas biznesa lēdijas un neatkarīgas sievietes apvalku un, kļūt par visjūtīkāgo, pašu maigāko un trauslāko sievieti, ienirsties šīs burvīgās Alaia Nude smaržas melodijā, kura apņems Jūs savā austrumu- ziedu aromātu maģijā.

Nišas parfimērijas ūdens ir īsts mākslas darbs un Alaia Alaia aromāts noteikti ir īsts šedevrs. Alaia Alaia smarža ir neparasta, dinamiska ar patiesi unikālu skanējumu. Tā r smarža, kas pasvītros individualitāti un pievilks apkārtējo skatienus, kā ar magnētisku spēku.