Alexander McQueen smaržas

Rādīt 1 - 2 of 2 vienības
Rādīt 1 - 2 of 2 vienības

Alexander McQueen zīmols izceļas ar novatorisku un bezkompromisa neierobežotas radošuma izpausmi. To 1992. gadā dibināja Lī Aleksandrs Makvīns, Keringu grupai pievienojās 2001. gadā. Sāra Bērtone tika iecelta par sieviešu apģērbu dizaina vadītāju 2000. gadā un par radošo direktoru 2010. gadā. Viņas vadībā nams ražo kritiski novērtētas kolekcijas, kuru pamatā ir ļoti personisks vīziju un cieņu gan pret eksperimentiem, gan ar laikmetīgu meistarību.

Mūsdienās Alexander McQueen  ir sinonīms mūsdienu britu modei. Mīlestība pret dabu un izpratne par Lielbritānijas vēsturi ir Alexander McQueen  galvenie iedvesmotāji. Pastāvīgi izpētot dabas pasauli, Bērtons godina angļu lauku tradīciju vērtības, kopības sajūtu un rokas pieskārienu, vienlaikus virzoties uz modes robežām.

Alexander McQueen kultūras neatņemama sastāvdaļa ir pretstatījums starp sievišķo un vīrišķo, trauslumu un spēku, romantiku un sacelšanos, cilvēku un mašīnu.

Aleksandrs Makvīns dzimis Londonā 1969. gadā. Savu modes namu viņš atvēra 1992. gadā. Viņa pirmā smarža -  Kingdom tika laista tirgū 2003. gadā.

Dizainerim Aleksandram Makvīnam ir vairā kā 19 smaržu. Aleksandra Makvīna smaržas tika izgatavotas sadarbībā ar parfimēriem Žaku Kavalljē, Kristofu Reino, Soniju Konstantu, Pjēru Aulasu, Domitilu Mihalonu Bertjē, Annu Flipo un Dominiku Ropionu.

Arī Save24.lv virtuālajos plauktos atradīsiet Alexander McQueen aromātus par lielisku cenu un ar ātru piegādi līdz pat Jūsu namdurvīm.

Apburošais sieviešu elites parfimērijas ūdens Alexander McQueen McQueen izceļas ar maigu un īpašu kompozīcijas daudzpusību, šo aromātisko skaņdarbu var klausīties bezgalīgi un nenogurt no tā.

Šķiet, ka tas ir ideāls nošu savienojums, kas ir zelta vidusceļā, Alexander McQueen McQueen smaržas skanējums ir jutekliski maigs, pietiekami spilgts, lai būtu ievērots, bet netraucējot smaržas īpašniecei pavadīt savu ikdienu.

Burvīgā melodija ienāk ar ņelķu nots maigumu, kurai pievienojas roza un melno piparu nošu pikantums. Krāšņā sirds ir austa no sambakas jasmīna reibinājuma, ilang-ilanga un tuberozes valdzinājuma. Fināls parādās ar neatkārtojamu vetīvera solo izpildījumu, kas atstāj pievilcīgu šarma pieskārienu.

Savukārt, McQueen McQueen Eau Blanche – patiess mūsdienīgas sievišķības, jutekliskuma un izsmalcinātības iemiesojums. Aromāts atveras ar bagātīgiem vizbulīšu akordiem, kurām siltumu un mieru piešķir koksnes un baltā muskusa notis. Aromāta bagātīgās nianses veido trīs noslēpumaini, mistērijas pilni naktī ziedoši ziedi – Jasmīns, tuberoze un aromātiskā Kanaga (ylang-ylang). Šie ziedi ir tikpat izsmalcināti noslēpumaini un iekārojami kā sieviete, taču tie, tāpat kā dāmas, neatveras visiem un jāmāk tos iekarot.