Allwaves Matu kopšanas produkti

Rādīt 1 - 12 of 12 vienības
Rādīt 1 - 12 of 12 vienības

Allwaves misija un sauklis: "jūsu matu labsajūta".

Profesionālas matu krāsas, matu krāsas noņēmēji un matu kopšanas līdzekļi, kas nodrošina faktūru, attīra un izceļ dažādus matu tipus: Produktu daudzveidības pamatā ir profesionāli stilisti, kuri maksimāli rūpējas par savu klientu matiem un lieto tikai augstas kvalitātes produktus, kā arī izsaka savu viedokli. radošums, izmantojot unikālas matu krāsas krāsas un spilgtumu.

“Mēs vēlamies piedāvāt visiem pieejamu cenu un inovācijas, vienlaikus pilnībā respektējot matu labsajūtu. Kāpēc? Jo šodien vairāk nekā jebkad agrāk klients ir apmierināts ar augstas efektivitātes procedūrām, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Saskaņā ar Parisienne Italia pētījumu Allwaves ir matu zīmols, kas piedāvā vismodernāko skaistumu, kas pieejams visiem. ”

Atbrīvojiet matu dabisko skaistumu un izbaudiet to izskatu tā, it kā jūs tikko būtu izgājuši no friziera salona! Jūsu mati ir tādi paši kā jūsu: unikāli. Tāpēc Allwaves atbalsta jūsu matu veidošanas vajadzības ar profesionāliem produktiem, kā arī ar novatoriskiem matu veidošanas un krāsošanas līdzekļiem, kas visi ir paredzēti matu uzlabošanai katru dienu.

Arī Save24.lv produktu klāstā pieejami Allwaves produkti par lieliskām cenām, piemēram,

Allwaves Cream Color profesionālās matu krāsas lieliski piemērotas, lai matus padarītu gaišākus līdz četriem toņiem. Tās nekairina galvas ādu, jo šī augstas izšķirtspējas krāsa, neietekmē matu šķiedras. Katrs tonis ir īpaši izstrādāts, lai akcentētu tā viendabīgumu un krāsu atspulgu. Iegūtā krāsa ir intensīva, ilgstoša un neizbalē.

Allwaves Cream ūdeņraža oksidējošā emulsija ir lieliski piemērota lietošanai ar Allwaves Cream Color matu krāsu. Unikālā, krēmīgā konsistence garantēs lielisku rezultātu un ērtu produkta uzklāšanu. Pateicoties Allwaves Cream Hydrogen emulsijai, matu krāsošanas un balināšanas process notiek ļoti ātri un precīzi visā matu garumā. Tas ir īpaši svarīgi, krāsojot sirmus matus.

Ja jūsu mati ir plāni, tos grūti ieveidot un tie ātri zaudē apjomu, ieveidoto matu sakārtojmu, tad šī Allwaves Volumaze Keratin Prodigy matu laka pavisam noteikti būs lieliska izvēle! Tā acumirklī uzlabos matu struktūru, vienlaikus nodrošinot optimālu mitrināšanu, spēcīgu fiksāciju un spīdumu. Keratīna un graudaugu olbaltumvielu ekstrakts satur kondicionējošas un atjaunojošas īpašības, tas stiprina matus, palielina to apjomu, atjauno spīdumu un veselīgu izskatu.

Plānu, vāju un nepaklausīgu matu īpašniekus noteikti interesēs šampūns Allwaves Chocolate & Keratin, kas īpaši radīts vāju un plānu matu kopšanai. Šis mitrinošais un atjaunojošais šampūns maigi attīra eļlu un netīrumus no galvas ādu un matiem. Turklāt tas veido hidrolipīdu aizsargkārtu, pasargājot no ārejās vides faktoru negatīvās ietekmes.

Allwaves Restructure Keratin Lotion ir hidrolizētas keratīna ampulas, kas paredzēta sausu, bojātu vai ķīmiski apstrādātu matu atjaunošanai. Augsta keratīna koncentrācija ampulās iekļūst bojāto matu struktūrā un atjauno tos dziļi no iekšpuses. Produkts dziļi stiprina un baro matus no iekšpuses, padarot matus veselīgus un spīdīgus, vienlaikus palielinot matu izturību un vitalitāti. Keratīns ir patiesi būtiska skaistu, veselīgu un vijīgu matu sastāvdaļa, kuru ilgtermiņā lietojot tiek būtiski uzlabots matu stāvoklis!