Yves De Sistelle smaržas

Rādīt 1 - 1 of 1 vienību
Rādīt 1 - 1 of 1 vienību

Yves De Sistelle ir smaržu zīmols, kas smeļas iedvesmu no pašas Parīzes modes un parfimērijas pasaules.

Yves De Sistelle pieder mātes uzņēmumam Paris Blue Parfums, kas ir arī Jacques Evard un Red Pearl mātes uzņēmums. Iedvesmojoties no Parīzes – gaismas pilsētas – un tās dinamiskās, romantiskās un elektrizējošās enerģijas, SPPC nams 2022. gadā radīja zīmolu Paris Blue Parfums. Ekskluzivitātes instinkta un franču tīras izsmalcinātības gara vadīts, Paris Blue pauž savu luksusa koncepciju, piedāvājot smaržas, kas apvieno praktiskās pieredzes virsotni un cēlākos parfimērijas izejmateriālus. Katrs aromāts stāsta unikālu, neaizmirstamu, emocionālu un sajūtu stāstu, īstu smaržu ceļojumu, kas tiek piedzīvots šikās un elegantās pudelēs un iepakojumos, kas skaisti atspoguļo zīmola DNS.

Yves De Sistelle sāka ražot sieviešu un vīriešu smaržas 2010. gadā. Šie pārsteidzošie aromāti ir Ardencia Love, Casamance, Chairman, Chancellor un Forbidden Love. Smaržu līnija piedāvā arī dāvanu komplektus un dezodorantus vīriešiem un sievietēm. Yves De Sistelle vīriešu dezodoranti ir Armada Black un Chairman. Sieviešu dezodoranti ietver Verona Love un Sanderling.

Paris Bleu Parfums ražo kvalitatīvus aromātus kopš 1989. gada. Zīmols atrodas Parīzē, Francijā, kas ir slavena ar savu izsmalcinātību un eleganci. Uzņēmums savu smaržu radīšanai izmanto tradicionālo franču parfimērijas mākslu. Lielie panākumi smaržu nozarē izraisīja Paris Bleu ieviešanu visā pasaulē.

Paris Bleu katru gadu paplašina savus produktus, lai patērētāji būtu apmierināti un būtu svaigi strauji attīstītajā nozarē. Radot smaržas, uzņēmums tos iedala sešās galvenajās saimēs: Hesperide, Woody, Floral, Chypre, Oriental un Fougere. Hesperide saime izmanto citrusaugļus, lai radītu unisex smaržas. Chypre ģimene ir ziedu/citrusaugļu un ozola sūnu sajaukums. Fougere aromāti galvenokārt ir paredzēti vīriešu odekoloniem.

Cilvēki var identificēties ar smaržu kultūras, pieredzes vai pateicoties smaržas atmiņai. Paris Bleu un Yves De Sistelle rada smalkus aromātus ar mērķi, lai katrs cilvēks atrastu savu, iekārojamāko maisījumu.

Koncentrējoties uz kvalitāti un radošumu, Yves de Sistelle rada elegantas, izsmalcinātas un stilīgas smaržas. Viņi izmanto rūpīgu nošu sajaukumu, radot unikālas un neaizmirstamas kompozīcijas, kas atstāj paliekošu iespaidu. Yves de Sistelle smaržas ir piemērotas dažādām vajadzībām un gadījumiem, ļaujot cilvēkiem paust savu personīgo stilu, izmantojot smaržu spēku.

Iegremdējieties unikālajā, modernajā un aizraujošajā Paris Bleu Parfums visumā caur ikoniskām smaržām ar reibinošu jutekliskumu... Atklājiet pašu franču greznības būtību!