Saules aizsarglīdzekļi

lapā
Rādīt 145 - 180 of 258 vienības
Rādīt 145 - 180 of 258 vienības

Pavadīt bezrūpīgas brīvdienas saulainā pludmalē? Vai varbūt jums bieži patīk sauļoties savā pagalmā? Vai arī jūs vienkārši pavadāt daudz laika, strādājot vai izklaidējoties ārā, saulē? Neatkarīgi no tā, ar ko Jūs nodarbojaties svaigā gaisā, saules aizsargkrēms ir nepieciešams ne tikai saulainā, bet arī mākoņainā dienā.

Kaut arī saules gaisma uzlabo garastāvokli, sniedz lielāku pozitivitāti un stiprina ķermeni, jāpatur prātā, ka tā ir bīstama mūsu ādai. Neapdomīgi baudot sauļošanos, mēs varam savai ādai sniegt lāča pakalpojumu: pakļauta kaitīgo UV staru iedarbībai, iespējams iegūt apdegumus, ādas apsārtumus, dehidrēt ād, veicināt ātrāku novecošanos un palielināt dažādu ādas slimību risku. Lai saulē pavadītais laiks sagādātu vairāk prieka nekā kaitējuma, pirms došanās ārā ādai vienmēr jābūt pienācīgi sagatavotai. Save24.lv plauktos jūs jau gaida dažādi sauļošanās krēmi gan sejai, gan visam ķermenim: aizsargājoši losjoni un citi produkti.

Saules aizsarglīdzekļi ķermenim

Saules aizsargkrēmi efektīvi aizsargā ādu no UV staru kaitīgās ietekmes, iespējamā ādas apsārtuma, niezes, sausuma un priekšlaicīgas ādas novecošanas. Izvēloties, kurš sauļošanās līdzeklis ir labākais jūsu ādai un kāda aizsardzība tam nepieciešama, vienmēr ir noderīgi ņemt vērā ādas tipu. Mūsu e-veikalā atradīsit gan vidējas (SPF15, SPF20), gan augstas (SPF30, SPF40, SPF50) vai pat ārkārtīgi augstas (SPF50 +)  aizsardzības ķermeņa losjonus. Protams, ja jūsu ķermeņa āda ir gaiša, jutīga, pakļauta apsārtumam un kairinājumam, vislabākais sauļošanās līdzeklis būtu ar visaugstāko iespējamo SPF aizsardzību, piemēram, Eucerin sauļošanās līdzeklis ar SPF50, un, ja jūsu āda ir pietiekami tumša un parasti iedeg brūna, jāizvēlas sauļošanās krēms, kas nodrošina zemāku aizsardzību. Tomēr, ja saulainā dienā daudz laika pavadāt svaigā gaisā, uz ādas jāuzklāj aizsargkrēmi, kas nodrošina vismaz SPF30 aizsardzību.

Sejas ādas aizsargkrēmi 

Sejas āda ir plānāka nekā citas ķermeņa daļas, un to neaptver apģērbs, tāpēc saules gaisma to daudz biežāk sabojā. Tāpēc sejas krēmi, kuriem ir vismaz SPF30 aizsardzība, palīdz pareizi aizsargāt sejas ādu. Tomēr, ja jūsu sejas āda ir stipri pigmentēta, kuperoza vai ātri apsārtusi, produkti ar SPF50 nodrošinās jūsu sejai nepieciešamo aizsardzību pret sauli, novērsīs ādas izžūšanu, novērsīs pāragru grumbu rašanos. Bielenda sejas krēms ar SPF50 + vai Collistar sauļošanās krēms ar SPF50 sejai - tikai daži varianti no plašā Save24.lv sejas krēmu klāsta.

Saules aizsargkrēmi bērniem

Bērnu āda ir jutīgāka un plānāka nekā pieaugušajiem, tāpēc tā ir daudz vairāk pakļauta UV stariem, tā ātrāk apdeg, kļūst sarkana, sakarst un var sākties alerģiskas reakcijas. Tā rezultātā bērniem ir nepieciešama pastāvīga saules aizsardzība, īpaši siltajā sezonā. Turklāt vienmēr jāizvēlas sauļošanās līdzekļi, kas īpaši radīti tieši bērniem vai zīdaiņiem, jo šie produkti ir īpaši pielāgoti bērnu delikātajai, jutīgajai ādai. Mūsu tiešsaistes veikala produkti, piemēram, Eucerin sauļošanās krēms bērniem vai Sebamed sauļošanās krēms bērniem, ir paredzēti jaunākajiem saules mīļotājiem, daži ir piemēroti pat zīdaiņiem no 3 mēnešiem.

Saules aizsargājošs losjons

Ja aizsargājošie ķermeņa krēmi jums ir pārāk taukaini, sauļošanās losjoni var palīdzēt aizsargāt ādu no kaitīgiem UV stariem, tai pat laikā vienmērīgi saplūst ar ādu, ātri uzsūcas un nerada nepatīkamu, taukainu sajūtu. Aizsargājošie losjoni bērniem, aizsargājoši losjoni jutīgai ādai, mitrinoši sauļošanās losjoni vai visi pārējie Save24.lv losjoni ir ar atšķirīgu SPF aizsardzību (no SPF6 līdz SPF50 +), lai jūs varētu izvēlēties to, kas visvairāk vajadzīgs jūsu vai tuvinieku ādai. .

Izsmidzināmi saules aizsarglīdzekļi

Izsmidzināmi saules aizsarglīdzekļi aizsargā seju un ķermeni no saules gaismas negatīvās ietekmes, un šķidruma konsistence padara to ļoti ērti un viegli lietojamu līdzekli uz ādas. Dažu ražotāju aizsarg aerosoli var nodrošināt minimālu aizsardzību, piemēram, Malibu sauļošanās losjons ar SPF6, savukārt citi nodrošina īpaši augstu aizsardzību, kas palīdz aizsargāt pat jutīgu ādu vai plāno un delikāto bērnu ādu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka ne visiem sauļošanās līdzekļiem  ir plaša spektra aizsardzība, t. i. tie neaizsargā pret UVA un UVB stariem. Tāpēc, ja vēlaties nodrošināt pilnīgu ādas aizsardzību, pirms saules aizsarglīdzekļa pirkšanas noteikti pievērsiet uzmanību tam, vai izvēlētais produkts ir papildināts gan ar UVA, gan UVB aizsardzības sastāvdaļām, piemēram, ar cinka oksīdu vai titāna dioksīdu. 

Krēms ar SPF aizsardzību aizsargā ādu no bojājumiem, nevis no saules iedeguma. Protams, jo augstāka ir SPF aizsardzība, jo lēnāk āda iedeg, bet neviens saules aizsarglīdzeklis 100% neaizsargā ādu. Tāpēc, lietojot sauļošanās līdzekli, bronzas ādas tonis neparādās tik ātri, bet ir vienmērīgs un drošs jūsu ādai.

Protams. Save24.lv klāstā ir sejas krēmi, kas aizsargā ādu no UV starojuma bojājumiem, bet arī izlīdzina sejas krāsu, maskē nelielas nepilnības un piešķir ādai dabiski mirdzošu izskatu. Shiseido Sports BB ūdensizturīgs sauļošanās līdzeklis vai Eucerin Sun CC Creme SPF50 + sauļošanās krēms ar nokrāsu ir tikai dažas no pieejamajām iespējām.

Saules aizsargkrēms, sauļošanās krēms vai jebkurš cits sauļošanās līdzeklis pēc kāda laika noberzīsies, attīrīsies vai uzsūksies, samazinot tā efektivitāti. Rezultātā visi aizsardzības līdzekļi jālieto atkārtoti ik pēc dažām stundām, īpaši pēc stipras svīšanas, pēc sportošanas vai pēc peldēšanās ūdenī.