Serumi

lapā
Rādīt 1 - 36 of 131 vienības
Rādīt 1 - 36 of 131 vienības

Arī mūsu mati reaģē uz stresu. Gaisa temperatūras maiņa, matu veidošanas ierīces, mitruma trūkums, matu veidošanas līdzekļi, ko izmanto katru dienu novājina matus, tāpēc vēloties, ka mati būtu ne tikai skaisti, bet arī veselīgi, tikai ar šampūnu un kondicionieri vairs nepietiek. Novājinātiem matiem ir nepieciešama lielāka palīdzība, tāpēc ir vērts ikdienas matu kopšanas rutīnā ieviest intensīvu ārstēšanu, kas ne tikai baro matus no ārpuses, bet arī ietekmē to iekšējo struktūru. Piemērota izvēle šajā gadījumā ir matu serums.
Ja vēlaties palutināt novājinātus matus, tad lieliski derēs serums ar dabīgām eļļām, un matu iekšējo struktūru nostiprinās līdzeklis ar keratīnu. Atjaunojošais serums ir paredzēts bojātu matu ārstēšanai, un izlīdzinošais serums izglābs jūs nepaklausīgu matu problēmas. Matu serumi ne tikai atjauno bojātus matus, bet arī atrisina dažādas matu problēmas. Tie samazina matu izkrišanu, piešķir spīdumu, atjauno šķelošos matu galus, mitrina sausus matus, aktivizē matu augšanu, aizsargā pret karstumu.
Schwarzkopf, Biosilk, Kerastase, CHI, Loreal Professionnel, Wella matu serumi internetā. Lielais sortiments ļaus izvēlēties sev piemērotāko, ietaupīt un izbaudīt ne tikai skaistus, bet arī veselīgus matus.