Skropstu tušas

lapā
Rādīt 1 - 36 of 469 vienības
Rādīt 1 - 36 of 469 vienības

Skropstu tuša tiek uzskatīta par vienu no visbiežāk izmantojamiem kosmētikas līdzekļiem. Pareizi izvēlēta tuša ne tikai padarīs skropstas biezākas, bet sniegs skatienam īpašu pievilcību. Save24 piedāvājumā atradīsiet dažādu tipu, funkciju un krāsu skropstu tušas, kuras palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu. Atliek tikai izlemt, kādu efektu vēlaties sasniegt.

Skropstas pagarinošās tušas

Garas, biezas un dabiska izskata skropstas – šos rezultātus iespējams sasniegt ar pagarinošo skropstu tušu. Speciāli piemēroti birstītes sariņi izķemmē skropstas no saknēm līdz pat to galiņiem, neatstājot kamoliņus, tādējādi izveidojot neticami garu skropstu efektu. Šis kosmētikas produkts ir izveidots tā, lai tas padarītu skatu plašāku, izceltu acu skaistumu un izveidotu īpaši dramatisku rezultātu. Populārākās skropstas pagarinošās tušas - Maybelline Lash Sensational, Loreal Double Extension Beauty Tubes, Loreal Telescopic False Lash.

Apjomu piešķirošās skropstu tušas

Vēlaties izmēģināt tušu, kura radīs pieaudzētu skropstu efektu? Izvēlieties apjomu piešķirošas skropstu tušas. Šīs tušas izceļ un noklāj pat mazākās, smalkākās skropstas, izveidojot pievilcīgu, acīmredzami biezāku skropstu efektu. Maigā skropstu tušas struktūra pasargā no kamoliņu izveidošanās, savukārt biezie sariņi maksimāli atdala un padara katru skropstu biežāku. Izveidojiet neatvairāmu skatienu viegli un ātri ar populārākajām tušām - Max Factor 2000 Dramatic Volume, Loreal Volume Million Lashes Extra Black, Loreal Mega Volume Miss Manga.

Skropstu tuša jutīgām acīm

Ja jūsu āda ir jutīga, ar noslieci uz alerģijām vai lietojat kontaktlēcas, pievērsiet uzmanību tušas sastāvam. Visas, jutīgām acīm piemērotās tušas Save24 piedāvājumā ir norādītas to aprakstos. Šie produkti ir izveidoti neizmantojot smaržvielas, parabēnus un citus alergēnus. Populārākās, oftamologu un alergologu izvēlētās tušas: Maybelline The Colossal Volume Express , Pupa Vamp vai Loreal Volume Million Lashes Excess, kuras tik tiešām neatpaliek no pagarinošajās vai apjomu sniedzošajām tušām. Neierobežojiet sevi un paspilgtiniet savu skatienu ar inovatīvu tehnoloģiju izveidotajām tušām, jutīgām acīm. 

Plaša skropstu tušu krāsu palete

Patīk eksperimentēt ar savu izskatu un izmēģināt jaunas krāsas? Mūsu piedāvājumā to ir pietiekoši. Bez populārajām melnajām un brūnajām krāsām Save24 atradīsiet arī izteiksmīgi dzelteno, zilo vai pat zaļo krāsu. Drosmīgi toņi pievērsīs garāmgājēju uzmanību, savukārt jums piešķirs papildu skaistumu. Neaizmirstiet pievērst uzmanību arī tušas ūdens noturībai. Pret mitrumu un ūdeni noturīgās tušas nebirst un nesmērē seju svīstot vai lietainā dienā. 

Tagad katra sieviete var izbaudīt un priecāties par garām, daiļām un biezām skropstām. Pagarinošās, apjomu piešķirošās, krāsainās tušas palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu, savukārt īpaši plašais Save24 produktu klāsts katram ļaus atrast meklēto. Izvēlieties jau iecienīto skropstu tušu vai izmēģiniet vilinošus jaunumus. Iegādājoties tušu interneta veikalā Save24, ietaupīsiet ne tikai naudu, bet arī laiku, jo preces piegādāsim tieši uz jūsu mājām vai citu norādīto adresi.

Populārākas, skropstas kopjošās, ar vērtīgām eļļām piesātinātas tušas ir šīs: Rimmel Wonder Luxe Volume, Clinique High Impact Lash Elevating Mascara, L‘Oreal Lash Paradise. Aplūkojiet visu piedāvājumu un iegādājieties iepatikušos par pievilcīgu cenu. Save24 – šeit vērts iepirkties.

Katras skropstu tušas derīguma termiņš var būt atšķirīgs, tāpēc katru kosmētikas līdzekli jāaplūko atsevišķi. Skropstu tuša vidēji ir derīga no 3 līdz 12 mēnešiem, tāpēc, ja ievērojat tušas kamoliņus, tuša jau būtu jāizmet. Svarīgi: izmantojot skropstu tušu, nestumdiet birstīti produkta tūbiņā, jo tādējādi tiek ielaists gaiss, kā rezultātā produkts ātrāk izžūst.

Save24 piedāvājumā varat atrast daudzfunkcionālās skropstu tušas, kuras ne tikai padara skropstas garākas un biezākas, bet arī atliec tās. Vēloties biezas un garas skropstas, populārākās ir Maybelline Lash Sensational, Loreal Double Extension Beauty Tubes ir Bourjois Twist Up The Volume Ultra Black skropstu tušas. Ja vēlaties izliektas skropstas - Loreal Volume Million Lashes Feline, Loreal Mega Volume Miss Manga, Loreal False Lash Superstar.