Vīriešiem

lapā
Rādīt 1 - 36 of 218 vienības
Rādīt 1 - 36 of 218 vienības

Skaista sejas āda, glīts izskats palīdz radīt labu pirmo iespaidu uz apkārtējiem un uzvarēt personiskajā un profesionālajā jomā.

Bieži tiek teikts, ka rūpes par izskatu ir tikai sieviešu darīšana. Tomēr vīriešiem arī ir ādas problēmas, kurām nevajadzētu atmest ar roku. Sejas krēmi, želejas, mazgāšanas līdzekļi, losjoni, kas īpaši izstrādāti vīriešu ādai, ir lieliska izvēle ikdienas vīriešu sejas ādas kopšanas rutīnai. Kvalitatīvi un profesionāli vīriešiem domātie sejas, acu krēmi, balzami, toniki efektīvi rūpēsies par ādu un piešķirs tai nevainojamu izskatu.

Skūšanās ir galvenā vīriešu skaistumkopšanas procedūra, bet var sarūgtināt iegriezumi, skrambiņas vai kairinājumi. Lai izvairītos no šīs nepatīkamās pieredzes, mūsu sortimentā ir ne tikai profesionālie Gillette skuvekļi, bet arī skūšanās un pēc skūšanās kopšanas līdzekļi. Skūšanās želejas, krēmi, balzami pēc skūšanās, eļļa vai putas ir visi nepieciešamie elementi patīkamai skūšanai vienuviet.

Katram vīrietim ir savs oriģinālais stils un vajadzības. Bieži vīriešu tēla daļa kļūst bārda. Tās kopšana un pieskatīšana bieži prasa vairāk pūļu nekā skūšanās. Mazgāšanas līdzekļi, kondicionieri, balzami, eļļa bārdai- vajadzīgie produkti biezai, mīkstai bārdai. Perfekta izskata bārda - tā ir pareizi izveidota bārda. Bārdu veidošanai bārddziņi iesaka izmantot balzamu, toneri un ūsu vasku. American Crew, TIGI Bed Head for Men, Dear Barber šeit atradīsiet visu, kas Jums būs nepieciešams glītas bārdas un ūsu izskatam.

Mēs piedāvājam lielu kosmētikas klāstu vīriešiem. Slaveno preču zīmolu American Crew, Collistar, Clarins, TIGI Bed Head for men, Dermacol, Nivea, Payot produkti priecēs ikvienu pašpārliecinātu vīrieti un tā bus ideāla dāvana mīļotajam no sievietes.