Acu ēnas

lapā
Rādīt 1 - 36 of 370 vienības
Rādīt 1 - 36 of 370 vienības

Augstas kvalitātes acu ēnas – tas, kas īpašās reizēs ļauj sajusties neatkārtojami. Pat dodoties uz darba interviju. Save24 interneta katalogā esam izvietojuši īpaši plašu acu ēnu klāstu. Šeit, vienuviet atradīsiet vairāk nekā 400 dažādu preču. Katra atradīs to, ko meklē. Katalogā atradīsiet tādas preču zīmes kā Catrice, Clinique, L‘Oreal, Lancome, MAC, Max factor, Maybelline un vairākas citas. 

Plaša krāsu izvēle katras acīm

Parasti acu ēnas tiek pielāgotas acu krāsai. Pareizi izvēlētas ēnas palīdz izcelt acu krāsu, dziļumu un to skaistumu. Tieši tāpēc skaistuma speciālisti, izvēloties acu ēnas, galvenokārt iesaka pievērst uzmanību ne notikumam, bet tieši acu krāsai. Zilu acu īpašniecēm ieteicams meklēt piesātināti silti brūnos toņus, zaļas acis izcels zelta toņi, siltie brūnie, maigi violetie un persiku toņi. Brūnām acīm piemērotākie ir tumši zaļie un brūnie toņi, kā arī zilie, maigi krēmīgie, gaiši rozā. Piedāvājumā pieejamas arī paletes, piemērotas mirdzošam vakaram pilsētā. Save24 acu ēnu piedāvājums ir īpaši plašs: varat izvēlēties no plašā palešu klāsta, lai katra atrastu sev piemērotākās acu ēnas.

Līdzekļi profesionāļiem

Jūsu darbs saistīts ar dekoratīvo kosmētiku un vēlaties papildināt savu produktu klāstu par ļoti pieejamām cenām? Save24 ir ko piedāvāt. Katalogā atradīsiet speciāli profesionāļiem domātu dekoratīvo kosmētiku un tās komplektus. Profesionāļiem domātajos komplektos ietilpst ne tikai acu ēnas, bet arī vairāku toņu lūpu krāsas, vaigu sārtumi, manikīra piederumi. Visa kosmētika tiek uzglabāta koferī, tāpēc to ir vienkārši transportēt. Tas ir īpaši aktuāli tiem meikapa speciālistiem, kuri strādā ne tikai salonā.

Pazīstami zīmoli

Interesē pazīstamu zīmolu acu ēnas? Droši izmantojiet lapas sānā esošo ražotāja filtru un vēlamos produktus atradīsiet daudz ātrāk un vienkāršāk. Starp izvēles variantiem ir daudzu iecienītās 2K, Artdeco, Bourjous, Catrice, Gabriella Salvete, L‘Oreal acu ēnas. Patīkami izvēlēties zināmus, kvalitatīvus un uzticamus preču zīmolus.

Grūtības izvēlēties vai radušies jautājumi uz kuriem grūti atrast atbildes? Sazinieties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Save24 komanda ir gatava ne tikai atbildēt uz jūsu jautājumiem, bet arī palīdzēt atrast jums piemērotākos produktus. Kvalitatīvas acu ēnas internetā par pievilcīgām cenām – tikai Save24. Pasūtītās preces uz norādīto adresi piegādāsim 1-3 vai 5-10 darba dienu laikā.

Acu ēnas – individuāla izvēle, kuru ietekmē iecienītākie zīmoli, krāsas vai dzīvesveids. Ja meklējat ar ko papildināt savu esošo arsenālu, iesakām izvēlēties no trūkstošajām krāsām. Tie, kas izvēlas acu ēnas pirmo reizi, iesakām izvēlēties zināmāku zīmolu produktus. Save24 piedāvājumā atradīsiet plašu acu ēnu klāstu par pievilcīgām cenām. Izvēlieties no Artdeco, L‘Oreal, Bourjois, Makeup Revolution, Maybelline un citiem.

Protams! Piedāvājumā atradīsiet īpaši profesionāļiem domātus Makeup Trading komplektus, kuros ir ne tikai plaša acu ēnu palete, bet arī nagu un lūpu kopšanas līdzekļi par izdevīgām cenām.

Jā. Neatkarīgi no tā vai pērkat acu ēnas juridiskas personas vārdā vai uzņēmuma vārdā, iesniedzot pasūtījumu un samaksājot par to ar pārskaitījumu, rēķins tiek atsūtīts uz norādīto e-pastu. Ja par preci norēķināsieties saņemšanas brīdī, rēķinu saņemsiet kopā ar precēm. Viss, kas jādara, jāatzīmē lodziņš, ja nepieciešams rēķins.