Atkārtoti uzpildāmi smaržu flakoni

Rādīt 1 - 20 of 20 vienības
Rādīt 1 - 20 of 20 vienības

Nav noslēpums, ka ceļojot vienmēr vēlaties paņemt līdzi savas iecienītākaās smaržas Bet ir skumji, ka smaržu pudeles smagais stikls un pats iepakojums nav piemērots lidojumiem.

Atkārtoti uzpildāmi smaržu flakoni tam ir lieliski piemēroti, jo tie ir paredzēti, lai uzglabātu un pastāvīgi papildinātu jūsu iecienītāko smaržu. Tagad jums vairs  nevajadzēs nēsāt pilnu smaržu pudeli!

Travalo atkārtoti uzpildamie smaržu flakoni šajā diapazonā ir patiesi iecienīti, tos lieto vairāk nekā 35 miljoni cilvēku visā pasaulē! Neatkarīgi no tā, vai esat atvaļinājumā, vingrošanā vai darbā, pavadāt brīvo laiku ārpus mājām, visur jūs ieskaus jūsu iecienītāko smaržu aromāts.

Ļoti ērts un kompakts, šis atkārtoti uzpildāmais smaržu flakons derēs pat mazākajam kosmētikas maciņam, un tam ir pievilcīgas Travalo Classic, Travalo Milano un Travalo Divine versijas, kurām ir pat vairākas krāsas, tāpēc ikviens noteikti atradīs sev piemērotāko variantu.

Preču klāsts ir papildināts arī ar komplektiem, kur atradīsit ne tikai atkārtoti uzpildāmu smaržu flakonu, bet arī tam paredzētu kosmētikas maciņu vai brīnišķīgu futlāri, tāpēc tā būs fantastiska dāvana svētkos!

Travalo - atkārtoti uzpildāmie smaržu flakoni tiek uzpildīti tieši no smaržu pudelītēm. Pateicoties patentētajai sistēmai, smaržas nesaskaras ar gaisu un dažu sekunžu laikā tiek uzpildītas tieši no viena flakona uz otru. Nav nepieciešami papildu produkti vai zināšanas, viss ir vienkārši un droši.

To izmantošana ir ļoti vienkārša, un pats iepakojums ir izgatavots no alumīnija, tāpēc tas ir izturīgs pret triecieniem un kritieniem. Ērti paņemt to līdzi. Maza, kompakta pudele, kuru atļauts ņemt līdzi pat lidmašīnā. Ērti uzglabāt gan koferī, gan sporta somā vai vienkārši rokassomā.

Tas ir patiesi ērts veids tiem, kam nepatīk nesāt līdzi  smagas smaržu pudelītes.