Ķermeņa sviests

lapā
Rādīt 1 - 36 of 67 vienības
Rādīt 1 - 36 of 67 vienības

Ķermeņa sviests ir ādas kopšanas līdzeklis ar bagātīgu un krēmīgu tekstūru, kas intensīvi mitrina, baro, nomierina un mīkstina ādu. Šo īpašību dēļ ķermeņa sviests palīdz palutināt, stiprināt un atjaunot jutīgu, kairinātu vai dehidrētu ādu. Produkti ir bagāti ar augu eļļām, kas satur vitamīnus, taukskābes un citus elementus, kas veicina ādas atjaunošanos, stiprina tās aizsargfunkcijas un palielina izturību pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību. Argana, avokado, makadāmijas, mandeļu, kokosriekstu, kakao, šī sviesta, kviešu dīgļu un citas augu eļļas atjauno ādas hidrolipīdu barjeru un neļauj tai izžūt, tām piemīt antioksidanta īpašības, tāpēc ķermeņa sviests arī aizsargā  ādu no piesārņotā gaisa un saules staru iedarbības.

Ķermeņa sviests ar E vitamīnu

E vitamīns ne velti tiek uzskatīts par jaunības vitamīnu. Tas efektīvi mitrina un baro epidermu, stimulē kolagēna ražošanu, atjauno ādas tvirtumu un elastību un aizsargā pret brīvajiem radikāļiem. Ķermeņa sviests ar E vitamīnu atjauno ādas bojājumus, stiprina hidrolipīdu barjeru un efektīvi cīnās ar sausas ādas problēmām un priekšlaicīgu novecošanos. Tādēļ Bielenda ķermeņa sviests ar E vitamīnu vai Ziaja ķermeņa sviests ir ieteicams, ja jūtat, ka āda ir stipri sausa, nokarājusies, zaudēts maigums un elastība. Šī vitamīna ir daudz arī riekstu eļļās, tāpēc ķermeņa sviests ar argana eļļu vai šī sviestu ir lieliski piemērots sausas ādas mitrināšanai un barošanai un tās pasargāšanai no apkārtējās vides negatīvās ietekmes.

Ķermeņa sviests ar C vitamīnu

Ķermeņa sviestam ar C vitamīnu piemīt antioksidanta īpašības un tas veicina ādas atjaunošanos, tādējādi pasargājot no kaitīgajiem saules stariem un citiem vides faktoriem, stimulē kolagēna ražošanu, savelk ādu un novērš tās tonusa zudumu. C vitamīns tiek novērtēts arī tā balināšanas īpašību dēļ: tas palīdz izlīdzināt ādas krāsu un atjaunot tās optimālo stāvokli. Ķermeņa sviestu ar C vitamīnu parasti papildina ar rūgto apelsīnu (neroli), Āfrikas cieto kokiu (marula) vai citām eļļām, kas atjauno ādas tvirtumu, elastību un dinamisku izskatu.

Galvenā ķermeņa sviestu, ķermeņa krēmu un ķermeņa losjonu atšķirība ir eļļas daudzums šajos produktos. Ķermeņa sviests ir ķermeņa kopšanas līdzeklis, kas parasti ir biezāks par ķermeņa losjonu vai ķermeņa krēmu, jo tajā ir vairāk vērtīgu eļļu. 

Ja jūsu āda ir sausa, ķermeņa sviestu, tāpat kā citus ādas mitrinātājus vai barojošus līdzekļus, vislabāk ir lietot katru dienu, pēc dušas. Tomēr normālai ādai ķermeņa sviests var būt nedaudz par taukainu, tāpēc to nav nepieciešams lietot katru dienu.

Jā, ja jūsu āda ir sausa vai pat ļoti sausa, ķermeņa sviests palīdzēs mitrināt, barot un stiprināt hidrolipīdu barjeru, kas pasargās jūsu ādu no atkārtotas izžūšanas.