Pie katras preces ir norādīts piegādes termiņš. Tie parasti ir:


13 darba dienas – 
noliktavā esošajām precēm. Ja apmaksu saņemam līdz pulksten 12:00, mēs parasti tos izsūtam tajā pašā darba dienā (vai nākamajā darba dienā, ja pasūtījums tiek apmaksāts brīvdienās/svētku dienās).

510 darba dienas  precēm, kuras tiek pārdotas tieši no noliktavām Eiropā.

Ja pasūtījumā ir arī preces ar 13 d.d. piegādi un preces ar 510 d.d. piegādes laiku, preces tiks piegādātas ilgākā laika posmā, kad pasūtījums būs pilnībā sakomplektēts.

BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM NO 99 €

Pickup

Preces tiek piegādātas uz Jūsu izvēlēto pakomātu. Šie termināli atrodas lielākajā daļā Latvijas pilsētu, iedzīvotāju apmeklētākajās vietās, parasti netālu no lielajiem iepirkšanās centriem.

Priekšrocības:

* Jūs varat izņemt sūtījumu jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā;

* Kad sūtījums tiks izsūtīts, Jūs saņemsiet paziņojumu e-pastā, ka Jūsu sūtījums ir nosūtīts. Kopā ar to saņemsiet arī izsekošanas saiti sūtījumam. Tiklīdz sūtījums sasniegs Jūsu izvēlēto pakomātu, Jūs saņemsiet īsziņu ar PIN kodu uz Jūsu mob. tālruni, kuru nepieciešams ievadīt pakomātā, lai izņemtu sūtījumu.

Mīnusi:

* Sūtījumu nesaņemat mājās, to nepieciešams izņemt pakomātā;

* Sūtījums tiek glabāts terminālā 7 dienas;

* Mēs neiesakām izvēlēties pakomātu, ja gaisa temperatūru ir zem 0 (jo zema temperatūra Jūsu produktu (-s) var sabojāt).

Piegāde uz DPD pakomātu ir 2,49 

Piegāde uz Itellapakomātu ir 2,49 

DPD kurjers uz mājām 

preces tiek piegādātas tieši uz Jūsu mājām, biroju vai citu norādīto adresi 1-2 darba dienu laikā. Kurjeram jāsazinās ar Jums un jāpaziņo par piegādi pirms tās izpildes.

Priekšrocības:

*Sūtījums tiks piegādāts tieši Jūsu rokās, Jūsu norādītajā adresē darba dienas laikā;

* Kurjers ar Jums sazināsies pirms sūtījuma piegādes.

Mīnusi:

* Dārgāka piegādes metode;

* Jābūt klāt, kad kurjers piegādā sūtījumu.

PIEZĪME: Izvēloties šo piegādes veidu, kurjeram var norādīt tikai vienu piegādes adresi uz kuru piegādāt sūtījumu. Pēc kurjera izsaukšanas piegādes adresi mainīt nav iespējams.

Piegādes cena ir 4,99