Air Wick mājas smaržas

Rādīt 1 - 8 of 8 vienības
Rādīt 1 - 8 of 8 vienības

Mājas aromātu Air Wick zīmola vēsture aizsākās 1943. gadā ASV, un 10 gadu laikā šie aromāti ir nonākuši mājās Eiropā, Kanādā un Austrālijā. Sortimentā jūs atradīsiet plašu mājas smaržu klāstu: no aerosola līdz aromātiskām svecēm vai gēliem. Katrs izvēlēsies sev tīkamo smaržu: ziedu, augļu vai ekskluzīvu linu, lavandas un citas.

Piepildiet jebkuru telpu ar autentisku aromātu, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. “Mēs sākam ar avotu, meklējot labākās smaržas, ko daba var piedāvāt, un iekļaujot savos produktos dabīgās ēteriskās eļļas. Ar novatoriskām ierīcēm, kas izstrādātas, lai izplatītu mūsu rūpīgi sajauktās smaržas, jūs varat baudīt labākos dabas elementus savās mājās.

Pievienošanās dabai stimulē mūsu sajūtas. Tas liek mums justies iezemētiem, atslābinātiem un dzīviem. Air Wick misija ir nodot šo pieredzi miljoniem māju. Tāpēc ražotāji nolēma radīt smaržu, kas atkārtotu labākās dabas īpašības. Iespaidīgās, taču nebeidzamās smaržas ir piesātinātas ar 100% dabīgām ēteriskajām eļļām, lai radītu autentiskas, dabiskas smaržas.

1943. gadā tika atvērts kā viens no pirmajiem mājas gaisa apkopes uzņēmumiem. "Šodien kā uzņēmums Reckitt Benckiser mēs dalāmies aizraušanās ar autentiskiem dabīgiem aromātiem ar vairāk nekā 78 valstīm un ieņemam 2. vietu pasaulē mājas smaržu jomā."